چیدمان خانه به سبک پروانه ای

فانوس هاي پروانه اي
براي روشن کردن يک اتاق و يا در فضاي باز از فانوس هاي کاغذي به عنوان يک دکوراسيون زيبا استفاده مي شود که اين دکوراسيون با بهره گيري از پروانه هاي زيبا بر روي آنها زيباتر خواهد شد و شايسته ي لذت بردن است.
تزئين گل ها با پروانه
اين حشرات بالدار و زيبا را با کمک سيم به يکديگر وصل کرده به طوري که به راحتي بتوان از آنها براي ترتيبات گل، گياهان و دکوراسيون ها استفاده کرد.اين کار تزئين بسيار ظريف است و به عنوان يک دکوراسيون داخلي زيبا مي توان از آن بهره برد.

تزئين گلدان ارکيده با پروانه
يک گلدان زيبايي از گل هاي سفيد ارکيده را در نظر گرفته و سپس در بالاي اين شاخه هاي گل با کمک يک سيم بسيار نازک فلزي پروانه هاي سفيد کاغذي را وصل کنيد و از ديدن اين گلدان زيبا لذت برده و دکوراسيون تان را جذاب تر کنيد. همچنين مي توانيد تک تک اين گلدان هاي زيبا را به عنوان هديه اي براي مهمانان تابستاني خود در نظر بگيريد.
تزئين وسايل شخصي با پروانه
بسيار زيبا و جالب است زماني که اين پروانه هاي زيبا را بر روي وسايلي چون برس و شانه و … خود بچسبانيد و ببينيد که به هنگام شانه کردن و مرتب کردن موهاي خود چه احساس زيبايي به شما انتقال داده خواهد شد.با اين کار شما به دکوراسيون اتاق خواب تان هم روحي تازه مي بخشيد.
مي توان پروانه ها را از جنس خود پارچه ي بالش درست کرده و بالش را به کمک آن به زيبايي تزيين کرده و در گوشه اي از خانه به عنوان يک دکوراسيون زيبا از آن استفاده کرد.
شمع هاي پروانه اي
مي توانيد شمع هاي زيبا و ساده اي را که داريد با کمک پروانه هاي زيبا بر روي آنها تزئين کرده و از اين شمع ها براي دکوراسيون ميز نهار خوري تان استفاده کنيد.
منبع: پرشين وي