با 7 راهکار سریع و ارزان، دیوارهای اتاق خود را تزئین کنید

زيباترشدن اتاق ها با ابتکاراتي ساده
غلتک هاي طرح دار يکي از گزينه هاي ساده اي است که به خوبي مي توانيد از آن براي تغيير چهره ي ديوار هاي خود استفاده کنيد، کافي است يکي از آن ها را به همراه رنگ مورد علاقه و خوش ترکيب با دکوراسيون داخلي خود تهيه کنيد و به سادگي چهره ي ديوار هاي خود را تغيير دهيد. پيش از خريد از فروشنده دستور العمل آن را بخواهيد و سرعت عمل خود را چند برابر کنيد.
رنگ آميزي ديوار با غلتک

گاهي مي توانيد به سادگي سطح بافت داري را روي ديوار خود ايجاد نماييد، براي داشتن اين سطح بافت دار کافي است همانند تصوير عمل کنيد، روي ديوار رنگ شده را به وسيله ي جارو يا فرچه از بالا به پايين بافت هاي مورد نظر را ايجاد کنيد و به سادگي چهره ي ديوار خود را متمايز کنيد.
سطح بافت دار روي ديوار با استفاده از جارو

استنسيل ها يکي ديگر از گزينه هاي مقرون به صرفه و ساده براي تغيير چهره ي ديوارها مي باشد، شابلون آن ها را مي توانيد به سادگي با استفاده از طلق ها خودتان بسازيد و يا از نمونه هاي آماده در بازار کمک بگيريد، مطلب استنسيل راه حلي آسان براي نقاشي روي ديوار در رابطه به شما کمک خواهد کرد.
ايجاد طرح روي ديوار با استنسيل

اگر توانايي و مهارت کافي در نقاشي داريد، مي توانيد از اين مهارت خود براي تزيين ديوارها استفاده کنيد، کافي است طرح ساده اي را در نظر بگيريد، طرح هاي از طبيعت،طرح هاي بامزه ايست که مي توانيد به کمک رنگ هاي رقيق شده روي ديوار خود ايجاد نماييد و از هنر خود لذت ببريد. مطلب ديوارهاي بي نظير با رنگ و نقاشي هاي ساده و ارزان! مي تواند به شما در اين زمينه کمک کند.
نقاشي طرح هاي ساده بر ديوار

کمي خلاقانه عمل کنيد، هميشه استفاده از تک رنگ ها براي تغيير دکوراسيون گزينه ي مناسب محسوب نمي شود گاهي با کمي خلاقيت و استفاده از جلوه ي ابر و باد مي توانيد فضاي دکوراسيون خود را تغيير دهيد، اين عمل نياز به کمي تمرين دارد، کافي است سطح ديوار خود را به دو بخش تبديل کنيد، و از دو رنگ متفاوت که تيره و روشن استفاده کنيد درست همانند تصوير حد فاصل اين دو رنگ را با هم ترکيب کنيد، براي ترکيب بهتر از حلال مناسب رنگ ها استفاده نماييد.
رنگ آميزي ابرو بادي

نيازي نيست براي تغيير چهره ي ديوارتان حتما از يک کاغذ ديواري استفاده نماييد، به سادگي مي توانيد آن را خودتان بسازيد! به تصوير توجه نماييد کافي است خطوط شبکه مانندي را روي ديوار ايجاد نماييد و فواصل هر يک از اين شبکه ها را با استفاده از چسب هاي رنگي يا رنگ و قلم مو اشکال متفاوت را ايجاد نماييد اين ايده به خوبي مي تواند براي تغيير دکوراسيون اتاق کودک مورد استفاده قرار گيرد.
استيکرهاي ديواري يکي از گزينه هاي پر طرفدار براي تزيين ديوار است که مي توانيد به سادگي با استفاده از مقواهاي رنگي آن ها را براي فضاي اتاق خواب تهيه کنيد، کافي است طرحي را به عنوان شابلون گزينش کنيد، و روي مقواهاي رنگي تعدادي از آن ها بکشيد و دور بر کنيد و به اشکال دلخواه روي ديوار نصب کنيد.
منبع: پرشين وي