پنج ایده برای طراحی تم سیسمونی در سال 2016

براي طراحي اتاق سيسموني خود مشکلات داريد؟ خب، شايد شما بتوانيد يکي از اين پنج تم يا زمينه سيسموني مرسوم و مد روز 2016 را انتخاب کنيد. در اين مقاله ابتدا پنج تم مورد نظر بررسي شده و پس از توضيح هر يک عکس هايي براي گرفتن بهترين ايده، در اختيار خوانندگان محترم قرار گرفته است.

سيسموني با تم ابر
ابرها يکي از رايج ترين چيزهايي هستند که بچه ها و کودکان نوپا به طور يکسان براي تماشا و مشاهده دوست دارند. بنابراين چرا ساخت سيسموني با تم ابري را براي فرزند کوچک خود امتحان نکنيد؟ ديوارها را با سايه اي از آبي آسماني يا آبي روشن و ملايم رنگ آميزي کنيد، و سپس با دست، يکي دو تا از ابرهاي نرم و پفي در سرتاسر ديوار بکشيد. از کف پوش چوب طبيعي يا فرش سفيد که باعث برجسته شدن ديوارهاي آبي مي شود، استفاده کنيد. در هنگام انتخاب کردن اسباب و لوازم و نيز تخت خواب بچه از رنگ هاي مشابه استفاده کنيد. برخي از قاليچه هاي به شکل ابر و همچنين بالش يا قفسه کتاب براي هماهنگي با تم مي توانيد اضافه کنيد.

سيسموني با تم سافاري (ماجراجويانه)
حس ماجراجويي و جسورانه ي کوچکي که در کودک تان وجود دارد را با ايجاد اين تم سيسموني سرزنده و رنگارنگ، براي فرزند دختر يا پسرتان بيرون بکشيد. کليد درست کردن اين تم استفاده از رنگ هاي طبيعي و يا رنگ هاي طبيعت مانند رنگ سبز و قهوه اي است. زمانيکه قرار باشد اين رنگ ها به لوازم تختخواب و پتو ها بيايند، شما مي توانيد هنگام خريد، لوازم تختخواب ارگانيک را به جاي لوازمي با رنگ هاي قهوه اي و سبز انتخاب کنيد تا تم سافاري و ماجراجويانه خود را بسازيد.

تخت خواب کودکان و لوازم ديگر، يا مي توانند سايه اي از سفيد استخواني يا از رنگ طبيعي چوبي برخوردار باشند. براي ديوارها، مي توانيد آن را با يک رنگ سبز رنگ آميزي کرده و سپس چند عدد درخت و برخي از حيوانات را روي آن نقاشي کنيد. به علاوه، بهترين بخشي که باعث مي شود طراحي اين سيسموني سافاري بسيار ساده تر باشد، تعدادي از حيوانات با طرح مخملي موجود در فروشگاه ها و يا در اينترنت هستند که شما مي توانيد در اتاق به نمايش بگذاريد.

سيسموني با تم فضايي
فضا، افکار ماجرا جويي و اکتشاف بسياري به ما مي دهد. همان ايده را با ايده ارزشمند خود از طريق طراحي سيسموني نوزاد پسر خود و تبديل آن به منظومه شمسي شخصي خودش سهيم شويد. شما مي توانيد ديوارها را در طيفي از رنگ آبي تيره يا آبي خاکستري رنگ کنيد، سپس برخي از سيارات را اضافه کرده و يا ستاره ها را نقاشي کنيد. شما يا مي توانيد کل منظومه شمسي را رسم کنيد و يا با استفاده از برچسب هاي تابان در تاريکي و قرار دادن صورت فلکي در سقف اتاق بچه، احساس امنيت او را در شب حفظ کنيد.

مطلب پيشنهادي: چيدمان کاربردي ميز در اتاق مطالعه و کار
براي ديگر لوازم جانبي، سعي کنيد به رنگ هايي مشابه آبي بچسبيد. هر چيز سفيدي همچنين مي تواند رنگ ديوارها را برجسته کند. سپس برخي از لوازم جانبي که به شما آسمان شب را يادآوري مي کنند مانند کتاب ها و آباژورهاي با شکل خورشيد و ستاره را اضافه کنيد. با اضافه کردن چيزهايي که فضا را به ياد شما مي آورند، روي اين تم در اتاق تاکيد کنيد.

تم سيسموني شاهزاده خانم
همه دختران شايسته يک سيسموني شاهزاده خانم که بتوانند در آن به عنوان زيباترين و خاص ترين دختر دنيا رشد کنند، هستند. بسياري از تم هاي سيسموني شاهزاده خانم داراي نمايي با ديوارهاي عاج رنگ يا صورتي هستند که زنانگي و پيچيدگي را به رخ مي کشد. به اتاق، قاليچه يا فرش با رنگ سفيد اضافه کرده و آن را با اسباب و لوازم سفيد رنگ و يا عاج رنگ پر کنيد. بهترين وسيله جانبي اتاق بايد تخت شاهزاده مانندي که در وسط با پارچه دور تخت آراسته شده و آن را مانند خانواده سلطنتي درست مي کند، باشد.

براي روشنايي اتاق، شما مي توانيد از يک لوستر کوچک استفاده کرده و سپس مقداري لوازم ديگر را که شامل يک نيمکت نرم سفيد رنگ است، اضافه کنيد. اگر در اتاق پنجره هست، از چند پرده که داراي زوائد و تزيينات زيبا هستند را براي برجسته تر نشان دادن تم، استفاده کنيد. همچنين شما مي توانيد نقاشي و لوازم جانبي و مبلمان عاج رنگ را به اتاق اضافه کنيد.
منبع: دکوملک