طراحی بسیار زیبای چیدمان خانه دو خانواده چهارنفره

دکوراسيون داخلي - دو آپارتماني که در اين مطلب به معرفي آنها مي پردازيم با سربلندي از اين امتحان سخت بيرون آمده اند و به منبعي براي ايده و الهام گيري ساير افراد و طراحان تبديل شده اند.
هر دو آپارتمان براي والديني جوان با دو فزرند خردسال طراحي شده است و هر دو از سبکي مينماليستي و ساده در طراحي داخلي شان استفاده مي کنند. مزيت سبک ساده و منيمالي، فراهم کردن فضاي خالي زياد در خانه است که مالکين مي توانند بعدا در شرايط مناسب تر به پر کردن فضاهاي خالي بپردازند. مي دانيد که هر چه فرزندان کوچکتر باشند نياز به فضاي خالي بيشتري در خانه دارند و از طرفي ايمن تر نيز هستند.
همانطورکه گفتيم طراحي داخلي اين دو خانه، هدف اصلي اش ايجاد فضايي مناسب براي خانواده اي در حال رشد بوده که با قرار دادن کمد و قفسه هاي ذخيره سازي زياد، فضاي کافي براي شلوغ بازي کودکان و محيطي راحت براي استراحت و نشستن و گذراندن اوقات، سعي شده تا نيازهاي تک تک اعضاي خانواده پوشش داده شود. در وصف آپارتمان زير مي شود به راحتي، کارايي بالا و آرامش بخش بودن آن اشاره کرد. اين آپارتمان مناسب خانواده اي طراحي شده است که دنبال فضايي دوست داشتني و آرامش بخش براي استراحت در پايان يک روز سخت کاري است. تم زرد در کنار رنگ سفيد ديوار و قهوه اي کفپوش چوبي، به ايجاد اين حس کمک بسيار زيادي مي کند.
منبع: پرشين وي