سیسمونی از نوع مدرن

به قول مادربزرگ‌ها؛ بچه‌داري روز به روز آسان‌تر مي‌شود چون امکاناتي که در اختيار مادرهاست بيشتر مي‌شود و ديگر لازم نيست بسياري از کارها به تنهايي و با دست انجام شود. مثلا ديگر لازم نيست مثل گذشته مادرها تمام لباس‌هاي کودک را با دست بشويند يا مدام کودک را بغل کنند يا... و بيشتر مادرها هم مدام به‌دنبال يافتن وسيله‌هايي هستند که در بچه‌داري به آن‌ها کمک کند. سيسموني

کافي است گشتي در بازار بزنيد تا ببينيد وسايل زيادي براي راحتي مادر و کودک يافت مي‌شوند؛ وسايلي که هر کدام کاربردي خاص دارند که موجب صرفه‌جويي وقت مادر و آسودگي بيشتر براي کودک مي‌شوند و اين وسايل باعث مي‌شوند، مادرها بتوانند وقت بيشتري براي توجه به نيازهاي خود پيدا ‌کنند.

اگر مي‌خواهيد نوزادتان گريه نکند
اگر کودک شما مدام گريه مي‌کند و مي‌خواهد او را بغل کنيد، شايد اين وسيله کمي او را آرام کند. کافي است کودک را درون اين دستگاه قرار دهيد و دکمه حرکت آن را بزنيد تا آرام کودک شما تاب بخورد و همزمان با تاب خوردنش موسيقي پخش شود، سرعت تاب در ? حالت مختلف تنظيم مي‌شود و تا زماني که نوزاد نمي‌تواند راه برود، کاملا براي آرام‌کردن کودک مناسب است.

اينقدر کوچولو را نپوشانيد!
يکي از نگراني‌هاي بسياري از مادرها سرما خوردن کودک‌شان است تا جايي که بسياري از مادرها ترجيح مي‌دهند تا حد ممکن اتاق را گرم کنند تا مبادا کودک سرما بخورد اما مي‌توان با داشتن دماسنج و رطوبت سنجي ديجيتال براي اتاق کودک دمايي معتدل و مناسب فراهم کرد، اين وسيله داراي سنسور الکترونيکي براي نمايش دائم دما و رطوبت است و توانايي ضبط دما و رطوبت را دارد، همچنين درجه آن هم روي سانتي‌گراد تنظيم مي‌شود و هم روي فارنهايت.

براي درست کردن غذاي کوچولو
درست کردن غذا براي کودکان مهارت ‌ويژه‌اي مي‌خواهد تا خاصيت مواد غذايي کاملا حفظ شود و مواد مفيد خود را از دست ندهد. اين دستگاه غذاساز مخصوص کودک قابليت پخت غذا(گوشت، سبزي‌ها و...) با حفظ ويتامين در ?? دقيقه را دارد. علاوه بر اين، مي‌تواند شير را هم گرم و استريل کند.

تاب جادويي
همه بچه‌ها عاشق تاب‌بازي هستند اگر کسي آن‌ها را هل بدهد مي‌توانند ساعت‌ها روي تاب بنشينند اما مهم اين است که کسي وقت کافي داشته باشد که مرتب آن‌ها را هل بدهد ولي اين تاب برقي با صندلي راحتي ويبره‌دار موزيکالش، مي‌تواند حسابي خيال شما را راحت کند. صندلي آن براي نوزادان يک روزه تا ? ماهه قابل استفاده است و مي‌توان آن را در ?حالت تنظيم کرد تا کودک کاملا سرگرم شود.

از راه دور کودک‌تان را کنترل کنيد
زماني که کودک‌تان خوابيده است، فرصت مناسبي را در اختيار شما قرار مي‌دهد تا کمي به امور شخصي يا منزل بپردازيد اما حتي در زمان خواب فرزندتان، شما بايد مراقب او باشيد. دستگاه‌هاي مراقبتي شما را در اين امر ياري مي‌رساند. با اين دستگاه مي‌توانيد علاوه بر شنيدن صداي کودک‌تان، او را هم ببينيد. شما مي‌توانيد از دستگاه مراقبتي تصويري براي کنترل و محافظت از بچه‌ها و خارج نشدن آن‌ها از در منزل استفاده کنيد.

يک پرستار براي خواباندن نوزاد
اين وسيله براي خواباندن کودک ايده‌آل است، دستگاه تنظيماتي دارد تا در جهت‌هاي مختلف حرکت کند و کودک را آرام نگه دارد. مثلا يک تنظيم آن به‌گونه‌اي است که کودک بخوابد، تنظيم ديگر همانند تاب جلو و عقب مي‌رود تا کودک سرگرم شود، در مجموع ? سرعت مختلف، ?نوع موسيقي، ? حالت خوابيدن و اسباب‌بازي‌هايي براي سرگرمي بيشتر کودک دارد. اين وسيله هم با باتري کار مي‌کند و هم به‌طور مستقيم به برق وصل مي‌شود.
منبع: ني ني بان