دکوراسیون سلطنتی اتاق خواب

يک اتاق خواب لوکس و شيک مي تواند احساسي رمانتيک و عاشقانه را در همگان بيدار کند. اما دکوراسيون لوکس تنها درباره خريد لوازم گران قيمت نيست. يک محيط براي اينکه لوکس باشد و حسي ويژه در بيننده ايجاد کند بايد داراي فاکتورهايي باشد که در اين مطلب بطور خلاصه در مورد آنها صحبت خواهيم کرد. مجموعه اي از عناصر در دکوراسيون اتاق خواب هاي لوکس وجود دارد که بودنشان از واجبات است؛ در صورت عدم حضور اين عناصر، به هيچ عنوان به دکوراسيوني کامل نخواهيم رسيد.

لوازمي از قبيل لوسترهايي با سبک طراحي سنتي و کلاسيک، تخت خواب هايي با تاج هاي بزرگ دوخت کاري شده توسط پارچه هاي چرم، مخمل و ابريشم، دو مورد از مهم ترين عناصري هستند که حضورشان در دکوراسيوني لوکس ضروري است. چنين لوازمي به راحتي مي توانند هر فردي به دوران شيرين و خوش گذشته ببرند.

طراحاني که علاقمند به کارهاي لوکس هستند عمدتا در پروژه هايشان از مبلماني به رنگ هاي تيره و ترکيب قطعات مختلف در کنار يکديگر استفاده مي کنند. رنگ هاي تيره متاليک مناسب ترين رنگ ها براي نشان دادن جلوه لوکس در اتاق خواب هستند. ترکيب اين رنگ ها با کاغذ ديواريي هايي با الگوهايي پيچيده به رنگ طلايي، نقره اي، خاکستري، برنزي و … محيطي بسيار جذاب در اتاق خواب بوجود مي آورد.
منبع: بيتوته