دکوراسیون آپارتمان‌های کوچک در شهرهای بزرگ

در دنياي امروزي و در بسياري از شهرهاي پرجمعيت جهان، فضا به يک کالاي فوق العااده لوکس تبديل شده است. اما اين موضوع به اين معني نيست که آپارتمان هاي بسيار کوچک در چنين شهرهايي نمي توانند زيبا، مفيد و کامل باشند.چنين طراحان هوشمندي به هيچ عنوان استايل و شيکي يک دکوراسيون را فداي فضاي کوچک نمي کنند بنابراين شما هم بايد به همين شيوه عمل کنيد. در اين مطلب به معرفي تعدادي آپارتمان منحصر بفرد مي پردازيم که حتي نسبت به آپارتمان هاي کوچک نيز، کوچک تر بحساب مي آيند.

اگر شما هم بدنبال خريد يا طراحي خانه اي کوچک هستيد پيشنهاد مي کنم با دقت بسيار بالايي به شکل هاي آورده شده در زير توجه کنيد. با نگاه کردن به ميني آپارتمان هاي زير، مي توانيد فضايي ايجاد کنيد که نه تنها تمام نيازهاي شما را پوشش خواهد داد بلکه مانند يک سرپناه آرامش بخش و حتي جادار و بزرگ بنظر خواهد رسيد.

براي مثال در شکل زير آپارتماني را مشاهده مي کنيد که با استفاده از پالت هاي رنگي خنثي و مبلماني مدرن و ساده، باعث جادارتر شدن فضا و بزرگ تر بنظر رسيدن آن شده است. در گوشه کنار فضاي خانه نيز از رنگ هاي شاد و پرانروزي مانند زرد، نارنجي و آبي استفاده شده تا يکنواختي به هيچ عنوان در دکوراسيون ديده نشود.
منبع: برترين ها