جدیدترین دیوارپوش های سه بعدی و شیک

بدون شک يکي از عناصري که بسيار در آرامش فضاي داخلي خانه و حتي خود طراحي دکوراسيون داخلي خانه تاثير گذار است، ديوار پوش ها هستند. حضور ديوارپوش هاي جذاب به شما کمک مي کند تا دکوراسيون داخلي خانه شما دقيقا همان چيزي از آب در بيايد که انتظارش را داريد. اما اگر انتخاب اين ديوار پوش ها درست صورت نگيرد مطمئنا نتيجه عکس دارد. به همين دليل ما هم تصميم گرفتيم در اين مطلب راه هاي انتخاب ديوارپوش مناسب و همچنين انواع ديوارپوش هاي مدرن و جذاب را به شما معرفي کنيم، البته ناگفته نماند که در اين مطلب از تجربيات گروه ايده آل پنل استفاده خواهيم کرد. پس تا انتهاي اين مطلب جذاب با ما همراه باشيد.

انتظار شما از دکور يک فضاي مسکوني، اداري، فروشگاهي چيست؟ چگونه مانند يک دکوراتور فکر کنيم؟ دکور زيبا و چشم نواز چقدر در روحيه و حال ما تاثير دارد ؟ از مهم ترين نيازهاي انسان در هنگام قرارگيري در يک محيط، حس آرامش رواني و جسمي است، و از جمله راه حل هاي پاسخگويي به اين نياز شناخت مصالحي است که اطراف ما را فرا گرفته اند، و همچنين شناخت و تاثير رنگ ها بر روان انسان.

مقايسه رنگ با ديگر ديوارپوش ها

ديوارپوش سه بعدي براي يک دکوراسيون شيک و ايده آل

رنگ از قديمي ترين ديوارپوش هاي موجود مي باشد که استفاده از آن نيازمند صرف وقت زياد، ريخت و پاش در محل و تحمل مدت مديدي بوي نامطبوع مي باشد و در نهايت ديوار ساده و يکنواخت شما تبديل به يک ديوار رنگي ساده يکنواخت شده است و اگر ديوار شما نم داشته باشد بعد از مدتي ممکن است دوباره نم بدهد و همه هزينه اي که کرده ايد از بين برود.

مقايسه کاغذ ديواري با ديگر ديوارپوش ها
کاغذ ديواري از رايج ترين ديوارپوش هاي مورد استفاده مي باشد، اما نصب آن عيوب ديوار را نمي پوشاند و همچنين نسبت به خط و خش مقاوم نيست و در صورت نصب نادرست امکان اصلاح ندارد و و زيبايي و جلوه آن به شدت کاهش ميابد و در برابر رطوبت مقاوت ندارد و امکان اعمال خلاقيت پاييني دارد به همين دليل ممکن است شما بارها يک طرح کاغذ ديواري را در مکان هاي مختلفي ببينيد و برايتان خسته کننده شود .

مقايسه ديوارپوش هاي MDF با ديگر ديوارپوش ها
اين ديوارپوش ها که از جنس چوب فشرده مي باشند نسبت به آب مقاومت کمي دارند و وزن آنها خيلي زياد است و نکته مهم تر اينکه خود عاملي جهت آتش سوزي هستند و در هنگام آتش سوزي سبب گسترش آتش سوزي مي شوند و اگر ديوار نم داشته باشد به تدريج باعث باد کردند ديوارپوش و از بين رفتن آن مي شود.

مقايسه ديوارپوش هاي گچي با ديگر ديوارپوش ها
اين ديوارپوش ها مقاومت بسيار ناچيزي در برابر ضربه دارند و به راحتي شکسته مي شوند و چون توده بزرگي از گچ هستند و فقط لايه بيروني رنگ مي شود اگر بر اثر برخورد شي سطح بيروني آنها دچار پريدگي و يا شکستگي شوند لايه سفيد نمايان مي شود و شکل بدي به دکوراسيون مي دهد و ضمن اينکه در برابر رطوبت مقاوم نيستند و بدليل وزن زياد نصب آنها مشکل است و اگر کنده بشود خسارت زيادي بر اثر برخود با اجسام زير خود بجا خواهد گذاشت.

معرفي ديوار پوش هاي ايده آل پنل
بنا به گفته متخصصين گروه ايده آل پنل، ديوار پوش هاي اين گروه ضمن داشتن خصوصيات مثبت تمام ديوارپوش هاي ذکر شده معايب آنها را نيز برطرف کرده و محصول خود را تبدبل به يک ديوارپوش تمام عيار کرده است. با محصولات ايده آل پنل منزل خود را که بعد از يک روز کاري با هدف آرامش و استراحت به آنجا باز مي گرديد تبديل به مکاني رويايي کنيد و از شر ديوارهاي يکنواخت و خسته کننده راحت شويد شما مي توانيد با نورپردازي و بازي با سايه هاي تشکيل شده بر روي پنل ها نماهاي شگفت انگيزي ايجاد کنيد.

اين پنل ها کاملا ضد آب مي باشند و وزن بسيار پاييني دارند که نصب آنها را بسيار راحت کرده بطوري که هرکس خود مي تواند به راحتي اين پنل ها را نصب کند و نيز لازم بذکر است اين پنل ها باعث انتقال آتش سوزي نمي شوند و ضد حريق هستند و چون از قبل رنگ آميزي و بسته بندي شده اند ، نيازي به درزگيري و رنگ کاري در محل نصب ندارند و سريع نصب مي شوند. خصوصيات ديگري را نيز دارا مي باشند که در ذيل به انها اشاره مي کنيم :

سبک و بادوام
نصب سريع
عايق سرما و گرما
قابل شستشو بودن
با ثبات رنگ

استفاده از رنگ ها در طراحي دکوراسيون داخلي
ديوارپوش سه بعدي براي يک دکوراسيون شيک و ايده آل
پنل هاي تيره به شما حس آرامش القا مي کنند، اما از طرفي اتاق هاي بزرگ را کوچک نشان مي دهند، طرح هاي سفيد و يا تکراري مي توانند فضا را روشن تر و فضاهاي کوچک را بزرگ تر جلوه مي دهند و فضا را منحصر به فرد کنند و ترکيب پنل هاي تيره و روشن در کنار زيبايي و حس بسيار خوب تمام اين خصوصيات را به همراه مي آورد.

ديوارپوش سه بعدي براي يک دکوراسيون شيک و ايده آل

پنل هايي بارنگ هاي روشن و خنثي اتاق را روشن تر و بزرگ تر جلوه مي دهند و مثل هميشه سفيد جزء اولين گزينه ها است. از کاربردهاي اين تکنيک در دکوراسيون مي توان به دکور فضاهاي تجاري و مغازه ها اشاره کرد، که با ايجاد پس زمينه اي خنثي، محصولات بيشتر و بهتر به نظر مي رسند و در عين حال زيبايي بصري ديوارها حفظ مي شود.

نارنجي و قرمز خصوصياتي شبيه نزديک به هم دارد، قرمز باعث هيجان مي شود و همچنين اشتها را زياد مي کند، نارنجي هم خصوصيات رنگ قرمز را داراست اما در عين حال حس گرما و صميمت ايجاد مي کند. از رنگ قرمز و نارنجي براي فست فود ها و همچنين از رنگ نارنجي در اتاق نشيمن و جايي که افراد خانواده دور هم جمع مي شوند ، استفاده کنيد.

ديوارپوش سه بعدي براي يک دکوراسيون شيک و ايده آل

کساني که طرفدار رنگ بنفش هستند مي توانند از آن در اتاق مطالعه و غذا خوري استفاده کنند. والدين مي توانند فضاي بازي بچه هايي که اين رنگ را دوست دارند استفاده کنند.

ديوارپوش سه بعدي براي يک دکوراسيون شيک و ايده آل
اگرقصد داريد در مکاني به استراحت بپردازيد توصيه کارشناسان گروه ايده آل پنل؛ استفاده از ديوار پوش هاي مدرن با طيف هاي ملايم و روشن آبي استفاده کنيد، ترکيب آبي و سفيد يک ترکيب بکر و کلاسيک است. طيف هاي مختلف آبي و سفيد مي توانند به خوبي کنار هم بنشينند و ترکيبي زيبا را خلق کنند آبي تيره در کنار سفيد مات و کرم يا آبي روشن در کنار سفيد براق. شما به راحتي مي توانيد به اين ترکيب ها اعتماد کنيد.

استفاده از سطوح مختلف در طراحي دکوراسيون داخلي
با سطوح بازي کنيد، اما چگونه؟ پنل هاي ايده آل به دليل برآمدگي و فرورفتگي در سطح و همچنين ابعاد متنوع، امکان ايجاد فضاهايي با تنوع بصري بالا را به شما مي دهند. طرح هاي شلوغ و تکراري مي توانند عيوب ديوار مانند ترک ها و خرابي ها را بپوشانند و فضاهاي کوچک را بزرگ تر جلوه مي دهند. 

منبع: برترين ها