جای قابلمه و ماهی تابه در آشپزخانه های کوچک کجاست؟

شما هم اگر در آشپزخانه تان براي وسايلي مانند قابلمه و ماهي تابه با کمبود جا مواجه شده ايد، به شما پيشنهاد مي کنيم روشهاي زير را به کار ببريد.

قابلمه ها و ماهي تابه ها از جمله وسايلي در آشپزخانه هستند که جاي زيادي اشغال مي کنند و به دليل استفاده ي روزانه از آن ها، بايد بهترين و راحت ترين مکان را برايشان در نظر گرفت. يکي از روش هاي نگهداري اين ظروف، به خصوص وقتي فضاي کمي در اختيار داريد، آويزان کردن آن ها است. سبک دکوراسيون منزل شما هرچه که باشد؛ مدرن، روستيک، کلاسيک يا هر سبک ديگري، نظم دادن به قابلمه ها و ماهي تابه ها به صورت آويز مي تواند فضاي آشپزخانه ي شما را گرم و دلپذير کند.
راه هاي مختلفي وجود دارد که شما مي توانيد اين ظروف را آويز کنيد، ما قصد دارد تعدادي از اين ايده هاي خلاقانه و دوست داشتني را به شما نشان دهد. با ما همراه باشيد ...
آويزان کردن قابلمه ها و ماهي تابه ها در بالاي جزيره آشپزخانه
اگر آشپزخانه ي شما چنين جزيره ي زيبايي دارد، با يک چنگک چوبي در بالاي جزيره که مانند اين نمونه با کفپوش و صندلي ها ست است، قابلمه ها و ماهي تابه ها را آويزان کنيد. ضمنا براي آويزان کردن آن ها حلقه هاي s را فراموش نکنيد.
با يک چنگک چوبي در بالاي جزيره جايگاهي زيبا براي قابلمه ها تهيه کنيد
آويزان کردن اين ظروف در بالاي جزيره يا کانتر آشپزخانه راه حلي آسان براي استفاده از فضاهاي هدر رفته است، اما زماني که مانند اين تصوير در کنار گلدان هايي زيبا از يک نردبان چوبي کهنه آويزان شوند، به عنصري شاخص در دکوراسيون منزل شما تبديل مي شوند.
قابلمه ها را مي توانيد مانند گلدان هايتان از نردباني آويزان کنيد
با نصب تعدادي قلاب بر روي بخشي از ديوار، مي توانيد يک فضاي مرده را به فضايي کاربردي تبديل کنيد. مي توانيد براي اينکه به ديوار آسيبي نرسد، صفحه اي را به ديوار نصب کرده و قلاب ها را روي آن بزنيد و محکم کنيد. سعي کنيد صفحه اي انتخاب کنيد که بتواند به زيباتر شدن دکوراسيون شما کمک کند.
منبع: پرشين وي