تغییر دکوراسیون منزل برای عید نوروز امسال

سليقه شخصي را براي چيدمان منزلتان به کار ببريد، بدين صورت بهترين دکوراسيون را خواهيد داشت. با استفاده از کنده‌هاي درختان جنگلي منظره‌اي طبيعي را به قسمت‌هاي مختلف اتاقتان بياوريد.
از تلفيق مبلمان چوبي و فلزي و پارچه‌اي مثل اين کوسن‌هاي پشمي و چرم‌هاي قديمي استفاده کنيد. با استفاده از گل‌هاي طبيعي هر فصل يا برگ‌ها و شاخه‌هاي پائيزي موجي درخشان از رنگ‌هاي زيباي طبيعت را به اتاقتان اضافه کني

استفاده از چوب در دکوراسيون منزل
از چوب‌هايي با تناژهاي مختلف رنگي استفاده کنيد. در دکوراسيون اين اتاق از کفپوشي چوبي، با رنگي که نه خيلي تيره است و نه خيلي روشن استفاده شده است، از رنگ سفيد براي ديوارها و از رنگ‌هاي تيره‌تر براي ميزهاي جلوي مبل بهره گرفته شده است.
اين کار به خوبي باعث تمايز وبهتر به نظر رسيدن وسايل مي شود همچنين استفاده از رنگ هاي شاد آبي و زرد جلوه اي مدرن به دکوراسيون منزل شما مي بخشد.

يک اتاق پر از شور و نشاط
با استفاده از رنگ‌هاي روشن فضا را برجسته و چشمگير کنيد! تناژهاي مختلفي از رنگ‌هاي فيروزه اي،صورتي و سبز مي‌تواند يک ترکيب عالي براي دکوراسيون منزل شما باشند اما استفاده از رنگ‌هاي خنثي را نيز فراموش نکنيد،آن‌ها زيبايي اتاقتان را پايمال نمي کنند… !
در اين تصوير رنگ اتاق «کرم» است و از يک ميز سفيد با صندلي‌هايي که يادآور طبيعت است و همچنين فرشي زيبا به رنگ قهوه اي روشن استفاده شده است.

استفاده از سراميک در دکوراسيون منزل
کاشي‌هاي سراميکي يکي از چيزهايي هستند که امروزه رواج زيادي پيدا کرده اند و همه‌جا در دسترس مي‌باشند. کاشي‌ها را مي‌توان به روش‌ها و شکل‌هاي گوناگوني کار گذاشت و شيوه خاص کارگذاري آن‌ها مي‌تواند فضايي تعريف شده به ما بدهد ،مانند اين شکل.
اگر نگران اين هستيد که اين سراميک‌ها د زمستان خيلي سرد باشند از سيستم گرمايي تابشي استفاده کنيد که انرژي فوق العاده اي براي گرم نگه داشتن يک اتاق دارد!

دکوراسيون آشپزخانه
براي تازگي و طراوت بخشيدن به محيط از ترکيب رنگ‌هاي گرم و سرد استفاده کنيد. در اين آشپزخانه چوب‌هاي عسلي رنگ باعث ايجاد تضاد با سراميک‌هاي خاکستري کف آشپزخانه شده اند.
استفاده از سنگ‌هاي طبيعي کمک مي‌کند تا ترکيب بافت و رنگ آن‌ها جلوه‌اي طبيعي و زيبا به محيط ببخشد. از رنگ‌هاي روشن استفاده کنيد مثلاً گلدان‌ها يا قوطي‌هاي فيروزه اي… با اين کار، حالتي امروزي به آشپزخانه خواهيد داد. از طراحتان بخواهيد به اندازه کافي کابينت در نظر بگيرد تا هميشه آشپزخانه اي مرتب و تميز خواهيد داشت.
 منبع: بيتوته