ایده های جدید برای دکوراسیون اتاق نوزاد

استفاده از رنگ صورتي براي سيسموني دختران و رنگ آبي براي نوزادان پسر، ممکن است براي بعضي از مادران تکراري و کليشه اي به نظر برسد.
همچنين بعضي اوقات، والدين ترجيح مي دهند جنسيت نوزاد را قبل از تولد نپرسند ، تا تولد فرزندشان يک سورپرايز واقعي باشد و به همين علت به دنبال رنگ هاي خنثي که مناسب هر دو جنس است براي سيسموني نوزاد باشند. اگر شما هم جزو اين دسته از والدين هستيد و با به دنبال ايده هاي متفاوت و جديد براي دکوراسيون اتاق نوزاد هستيد، عکس هاي زير راتماشا کنيد و ايده بگيريد
شايد در نگاه اول استفاده از رنگ دودي ، سياه و يا خاکستري تيره براي ديوار اتاق کوچولوها ترسناک و غير عادي به نظر برسه، ولي با ديدن عکس زير احتمالا نظرتان در مورد رنگ هاي تيره براي ديوار اتاق نوزادن تغيير مي کنه!
در اين مدل دکوراسيون زيبا به استفاده فراوان از رنگ سفيد و رنگ هاي شاد سبز کاهويي و نارنجي در چيدمان اتاق دقت کنيد!
يکي از نکات جالب در استفاده از ديوار هاي سياه، که از قضا امسال هم براي دکوراسيون فضاهاي داخلي مد شده است، اين است که مي توانيد از آن به عنوان تخته سياه استفاده کنيد و با گچ روي ان نقاشي کنيد. براي اين کار بايد رنگ ديوار از نوع اکريليک يا ضد آب و مقاوم در برابر پاک کردن هاي متوالي باشد

دکوراسيون اتاق نوزادبا طرحي ساده و رنگ بندي کرم و قهوه اي
اگر مي خواهيد اتاق فرزندتان شبيه به اين طرح باشد؛ به هماهنگي پرده، لوستر و مبلمان در اين اتاق نوزاد خنثي توجه کنيد و مشابه آن را براي سيسموني نوزاد خريداري کنيد.
منبع: کودک سيتي