ایده هایی بسیار جدید برای داشتن دکوراسیون کلاسیک شیک

در اين پست سعي کرده ايم به نمونه اي از فضاهاي مسکوني کلاسيک که طرفداران ويژه اي را در اين سبک از طراحي و معماري منزل دارد بپردازيم.
همانطور که ميدانيد شکل و شمايل خانه و حال و هواي آن براي يک خانم اهميت فوق العاده اي دارد . خانم ها در عين حال که ظاهري زيبا براي خانه‌شان درست مي‌کنند، به حسي که هر کدام از جزئيات دکور به آن ها مي‌دهد نيز اهميت مي‌دهند. خانم بهناز اختريان دقيقا يکي از همين افراد است؛ يکي از آنهايي که دلش مي‌خواهد گوشه‌هاي خانه‌اش يا خاطره‌اي را برايش زنده کنند يا يادآور حسي براي او باشند. خانه بهناز اختريان دکوراسيوني پر از معنا و مفهوم دارد.با تزئين همراه باشيد تا با دکوراسيون کلاسيک منزل بهناز بيشتر آشنا شويد.

جلوه خانه روبه‌رو مي‌شويم؛ صحنه‌اي از چيدمان چند چمدان قديمي که درست جلوي در ورودي قرار گرفته‌اند تا اعضاي خانه را به ياد مسافر بودن انسان بيندازند. اين چيدمان زيبا و پرمعنا مدتي فکرمان را به خودش مشغول مي‌کند.
حال نوبت شگفت‌زده شدن از ديدن آشپزخانه رويايي اوست که با صبحانه‌اي که صميمانه براي‌مان تدارک ديده افکار دقايقي قبل را از ذهن‌مان دور مي‌کند. بهناز از برندگان مسابقه آشپزخانه رويايي مجله منزل است و در همين حد انتظار شگفت‌زدگي از ديدن آشپزخانه‌اش را داشتيم. جزئيات اين آشپزخانه خيلي زياد نيست اما تمام آنها هم کاربردي هستند و هم نشان‌دهنده خلاقيت صاحب‌خانه. از بين همه اين جزئيات، بيشتر لوستر آشپزخانه و فنجان‌هايي که به سليقه بهناز در آن کار شده نظرمان را جلب مي‌کند.

دکوراسيون نشيمن خانه واقعا کارکرد اصلي خود يعني نشيمن بودن را دارد! پتوهاي زيبايي که روي راحتي‌ها قرار گرفته‌اند هرکسي را به ساعت‌ها نشستن در اينجا تشويق مي‌کند. اگر هم کسي مثل خود بهناز اهل مطالعه باشد که چه بهتر! فضاي اين نشيمن جان مي‌دهد براي غرق شدن در کتاب‌هاي خانم خانه.

کمي که از آشپزخانه و نشيمن فاصله مي‌گيريم، هماهنگي آن دو مکان بيشتر براي‌مان آشکار مي‌شود. به‌خصوص وجود ميز دکوري پشت راحتي در اين سمت خانه که ثابت مي‌کند دکور خانه کاملا فکر شده است. بهناز معتقد است وقتي کاناپه‌اي در وسط خانه قرار مي‌گيرد و قرار است نقش حد فاصل نشيمن و پذيرايي را بازي کند، بهتر است وسيله‌اي مانند ميز دکوري آن را همراهي کند. او اين ميز کوتاه دکوري را به شکل گنجينه‌اي از عکس‌هاي قديمي درآورده است. حس خاطرات خوب آدم‌هاي داخل عکس فضاي خانه‌ را شيرين‌تر مي‌کند. خرده‌ريزهاي زير ميز هم کمي فضاي اين قسمت را متفاوت کرده است. او بيشتر چيزهاي دوست‌داشتني‌اش را در همين قسمت گنجانده و دکوراسيون کلاسيک خانه‌اش را خيلي شلوغ و عروسکي نکرده است. علاوه بر اين، خرده‌ريزها از بار سنگين فضاي نوستالژيک اين قسمت خانه هم کم مي‌کنند.
منبه: پرشين وي 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون